Członkowie

Zostań członkiem LOT Mazury!
– deklaracja przystąpienia

Zarząd LOT Mazury:

  • Marek Szmit – Prezes
  • Witold Lula – Skarbnik
  • Katarzyna Dobrzyn – Członkini Zarządu
  • Małgorzata Kulas-Szyrmer – Członkini Zarządu
  • Witosław Wyrobek – Członek Zarządu
  • Bogdan Zdanowicz – Członek Zarządu
Instytucja Adres Adres strony internetowej Data wstąpienia
1 AZS w Wilkasach ul.Niegocińska 5; 11-500 Giżycko www.azs-wilkasy.pl 10.03.2014
2 Biuro Turystyki Aktywnej GERTIS Ekomarina Giżycko; ul. Dąbrowskiego 14; 11-500 Giżycko www.gertis.pl 03.02.2015
3 Centrum Mazur ul. 3 Maja 2; 11-500 Giżycko www.cmazur.pl 18.02.2009
4 Gines-System – Tartak Wydminy ul. Królowej Jadwigi 2/1; 11-500 Giżycko  www.tartakwydminy.pl  23.04.2014
5 Giżyckie Centrum Kultury ul. Konarskiego 8; 11-500 Giżycko www.gck.gizycko.pl 18.02.2009
6 Gmina Miejska Giżycko Al. 1 maja 14; 11-500 Giżycko www.gizycko.pl 14.05.2014
7 Gmina Wydminy Gmina Wydminy http://bip.wydminy.pl/ 20.06.2016
8 Hotel Europa Al. Wojska Polskiego 37; 11-500 Giżyko www.hoteleuropa-giżycko.pl 18.02.2009
 9  Hotel Mazury  ul. Aleja Wojska Polskiego 56; 11-500 Giżycko  www.hotelmazury.pl  25.02.2014
10 Hotel St. Bruno ul. Świętego Brunona 1, 11-500 Giżycko www.hotelstbruno.pl 23.04.2014
11 Hotel Tajty ul. Przemysłowa 17; 11-500 Wilkasy www.hoteltajty.pl 24.02.2014
12 Karczma Upałty ul. 3 Maja 11/5; 11-500 Giżycko www.karczma-upalty.com 09.03.2010
13 KILWIT Witosław Wyrobek al. 1 Maja 13A; 11-500 Giżycko 24.02.2014
14 Mazurskie Centrum Kongresowo- Wypoczynkowe Zamek – Ryn Sp. z o. o. Pl. Wolności 2; 11-520 Ryn  www.zamekryn.pl 18.02.2009
15 Nowy Sztynort Sztynort 11, 11-600 Węgorzewo www.sztynort.pl 28.05.2019
16 Ośrodek Mazurski Okrągłe Okrągłe 10; 11-510 Wydminy  www.skimazury.pl 23.02.2014
17 Ośrodek Wypoczynkowy Gwarek Centrum Aktywnego Wypoczynku Piękna Góra 7; 11-500 Giżycko www.gwarek-mazury.pl 28.02.2014
18 Pac-Tur Sp. z o. o. ul. Przemysłowa 17; 11-500 Wilkasy 22.09.2020
19 Przedsiębiorstwo Społeczne SPÓŁDZIELNIA SOCJALNA LEPIEJ Konopki Nowe 10; 11-513 Miłki 29.10.2015
20 Resort Niegocin ul. Niegocińska 7; 11-500 Giżycko www.resortniegocin.pl 19.11.2014
21 Stanica Wodna STRANDA Pierkunowo 36; 11-500 Giżycko www.stranda.pl 18.02.2009
22 Stowarzyszenie Rozwoju Regionalnego Puszcza Borecka Jeziorowskie 18A; 11-612 Kruklanki 21.03.2016
23 Szkoła Główna Turystyki i Rekreacji w Warszawie ul. Stokłosy 3; 02-787 Warszawa www.vistula.edu.pl 11.03.2016
24 Usługi Turystyczne VIKTORIO Spytkowo 48; 11-500 Giżycko www.muzeumindian.pl 10.03.2015
25 Żegluga Mazurska Al. Wojska Polskiego 8; 11-500 Giżycko www.zeglugamazurska.com.pl 10.07.2015

Dodaj komentarz