Maciej Balcar – koncert w Walentynki

Baner na strone www (002)

Brakuje Ci pomysłu na prezent dla najbliższych?

Szukasz oryginalnego prezentu pod choinkę? A może z okazji Nowego Roku, wyjątkowej rocznicy lub urodzin? Chcesz podarować wyjątkowe przeżycie swoim przyjaciołom? A może drugiej połówce, z okazji Walentynek?

Mamy dla Ciebie wyjątkowy i niepowtarzalny pomysł na prezent, który zostanie w pamięci obdarowanych na długie lata!.

Kup zaproszenie (bilet) na walentynkowy koncert Maćka Balcara w dniu 14 lutego 2023r. (informacje o biletach – poniżej!)

W imieniu Lokalnej Organizacji Turystycznej Mazury pragniemy zainteresować Państwa niepowtarzalnym wydarzeniem kulturalnym, które odbędzie się 14 lutego 2023 r. z okazji Walentynek.

Zapraszamy na koncert Maćka Balcara (wokalisty zespołu Dżem) z udziałem wybitnych muzyków towarzyszących mu od wielu lat. Wydarzenie jest częścią solowej trasy koncertowej, która odbędzie się w dniach 9 – 24 lutego 2023r. Trasa „Plus Live 23” jest poświęcona jego nowej płycie – albumowi „Plus”. Na trasie Maciek prezentować ją będzie na żywo przed publicznością w całej Polsce. Na płycie znajdzie się 10 nowych utworów, w których koncepcja piosenki autorskiej wzbogacona jest wytrawnymi elementami rocka, bluesa, oraz folku.

Płyty „Plus” będą dostępne przedpremierowo podczas koncertu i będą wspaniałym upominkiem dla najbliższych.

Koncert odbędzie się w wyjątkowym dniu, jakim jest 14 lutego – Dzień Świętego Walentego  –  ponieważ Maciek w swoim repertuarze zgromadzonym na kilku płytach ma wiele utworów, które wspaniale wpisują się w ten wyjątkowy dzień. Będzie to jedyny i niepowtarzalny taki koncert podczas całej trasy. Możemy spodziewać się takich utworów jak „Pokochaj” czy „Nigdy nie zapomnę”.

Z Maćkiem zagrają nietuzinkowi i wspaniali polscy muzycy:

Maciek Mąka – gitarzysta Agnieszki Chylińskiej;

Piotr Wojtanowski – basista Renaty Przemyk i wcześniej również zespołu Ziyo;

Krzysztof Krupa – perkusista Ani Wyszkoni i wcześniej również zespołu Ziyo;

Jan Gałach – wybitny skrzypek, siedmiokrotny „Instrumentalista roku” kwartalnika „Twój Blues”.

Więcej o muzykach znajdziecie Państwo pod tym linkiem: https://maciekbalcar.com.pl/o-zespole

Pod tym linkiem możecie Państwo zapoznać się z twórczością Maćka: https://maciekbalcar.com.pl/multimedia/filmy

Więcej o Maćku tutaj!

Bilety: 100 zł

Sprzedaż biletów za pośrednictwem LOT Mazury – płatność  przelewem lub gotówką. Zamówienia prosimy kierować na adres: bilety@lotmazury.pl
Odbiór biletów i płatność gotówkowa w Hotelu Tajty w Wilkasach oraz w Informacji Turystycznej w Giżycku od 9. stycznia. Sam odbiór biletów w dniu koncertu możliwy również w Ośrodku Gwarek w Pięknej Górze, po okazaniu potwierdzenia płatności (dokonanej najpóźniej na 3 dni przed koncertem).

Ilość biletów ograniczona (pula wolna w sprzedaży 200 szt.).

Istnieje możliwość indywidualnego wydrukowania „okolicznościowego biletu – zaproszenia” (w celu podarowania „Prezentu”) – jednakże należy dokonać rezerwacji zakupu biletów (które po 9. stycznia 2023 r. będą w oryginale do odebrania, po ich opłaceniu) wysyłając maila na adres: bilety@lotmazury.pl – pod tytułem: ”Koncert Maćka – bilety”.

Bilet (zaproszenie) ”okolicznościowe” wydrukowane z ww. strony nie będzie podstawą do wpuszczenia osoby na koncert.

Bilet w formie prezentu do indywidualnego wydruku dostępny tutaj!

Plakat do indywidualnego pobrania i wydrukowania dostępny tutaj: format .pdf i .jpg.

Organizator: Lokalna Organizacja Turystyczna Mazury. Miasto Giżycko patronuje wydarzeniu jako członek LOT Mazury.

Impreza nie jest imprezą masową.

Informacje dodatkowe: 

Miejsca siedzące (krzesła) nie będą numerowane, decyduje kolejność przybycia i indywidualna rezerwacja miejsc.

Pierwsze rzędy będą zarezerwowane dla gości zespołu i organizatora oraz dla sponsorów i partnerów ww. wydarzenia.

Podczas koncertu będą prezentowane tylko i wyłącznie utwory z solowych albumów Maćka Balcara, prosimy o uszanowanie ww. projektu muzycznego i nie oczekiwać utworów pochodzących z repertuaru zespołu „Dżem”.

Koncert jest zakontraktowany na 1,5 h ale znając Maćka oraz jego towarzyszy, którzy darzą Giżycko wielkim sentymentem, koncert może potrwać nawet do 2 h.

Podczas koncertu nie będzie można spożywać napojów lub jedzenia (paluszki, chipsy, ciastka, cukierki, batony, itp.) – prosimy o zachowanie ciszy.

Na sali koncertowej (wzdłuż ustawionych krzeseł) będą ustawione wieszaki na płaszcze i kurtki.

Prosimy o nie parkowanie samochodów pod salą koncertową. Parking dla gości jest zlokalizowany bliżej wjazdu na teren Ośrodka.

Regulamin koncertu dostępny tutaj.