Mazury za pól ceny

plakat_2015

Promuj się w sezonie zimowym!
Zapraszamy Państwa do udziału w V Edycji akcji promocyjnej „Mazury za pół ceny”!
Do udziału w przedsięwzięciu zachęcamy przedstawicieli:
• branży turystycznej (właściciele hoteli, pensjonatów, agroturystyki, usług turystycznych np. wypożyczalnie sprzętu, organizacja imprez turystycznych, itp.),
• branży około turystycznej (instytucje kulturalne, naukowe, rozrywkowe, sportowe, sklepy, usługi gastronomiczne/transportowe/reklamowe/fryzjerskie i inne, salony odnowy biologicznej, itp.).
Okres trwania akcji: 01.12.2015 r.- 15.03.2016 r.
(z wyłączeniem Świąt Bożego Narodzenia i Sylwestra)
Ideą akcji jest promocja regionu w okresie zimowym połączona z obniżeniem cen o 50% na oferowany przez Państwa produkt lub/i usługę w dowolnym terminie (weekend, tydzień lub cały okres akcji). Państwa oferty zostaną zamieszczone i promowane na stronie internetowej www.mazuryzapolceny.pl oraz na Facebooku (profil Mazury za pół ceny).
Aby zgłosić swój obiekt do udziału w akcji „Mazury za pół ceny” należy pobrać i wypełnić deklarację uczestnictwa w akcji „Mazury za pół ceny”(załącznik). Podpisany dokument należy wysłać do nas pocztą elektroniczną, faxem na nr 87 423 23 74 lub dostarczyć osobiście do naszego biura w Piszu na Pl.Daszyńskiego 16 (Budynek PDK, 1 piętro).
Oferta powinna zawierać: rodzaj usługi, cenę regularną czyli 100% i cenę po 50% zniżce, termin realizacji, kontakt do osoby, która w Państwa obiekcie będzie odpowiedzialna za system rezerwacji i realizację wykonania usługi.
Termin nadsyłania zgłoszeń: do 15 listopada 2015 r.
Koszty uczestnictwa w akcji:
• Członkowie Lokalnych Organizacji Turystycznych (Giżycko, Mrągowo, Węgorzewo) – 20,00 zł
• przedsiębiorcy nie będący członkami Lokalnych Organizacji Turystycznych – 50,00 zł,

Wpłaty prosimy dokonać osobiście w biurze LOT MP lub na nr konta: 37 1020 4753 0000 0602 0054 6648, w tytule wpisując „Akcja Mazury za pół ceny”. Po zaksięgowaniu odpowiedniej kwoty Państwa oferta zostanie dodana na stronę www.mazuryzapolceny.pl.