Członkowie

Zostań członkiem LOT Mazury!
– deklaracja przystąpienia

Zarząd LOT Mazury:

  • Marek Szmit – Prezes
  • Witold Lula – Skarbnik
  • Katarzyna Dobrzyn – Członek Zarządu
  • Małgorzata Kulas-Szyrmer – Członek Zarządu
  • Witosław Wyrobek – Członek Zarządu
  • Bogdan Zdanowicz – Członek Zarządu

 

Instytucja Adres Adres strony internetowej Data wstąpienia
1 AZS w Wilkasach ul.Niegocińska 5; 11-500 Giżycko www.azs-wilkasy.pl 10.03.2014
2 Biuro Turystyki Aktywnej GERTIS Ekomarina Giżycko; ul. Dąbrowskiego 14; 11-500 Giżycko www.gertis.pl 3.02.2015
3 Centrum Mazur ul. 3 Maja 2; 11-500 Giżycko www.cmazur.pl 18.02.2009
4 Folwark Łękuk Ośrodek Aktywnej Rekreacji Łękuk Mały ; 11-510 Wydminy www.lekuk.pl 23.04.2014
5 Gines-System – Tartak Wydminy ul. Królowej Jadwigi 2/1; 11-500 Giżycko  www.tartakwydminy.pl  23.04.2014
6 Giżyckie Centrum Kultury ul. Konarskiego 8; 11-500 Giżycko www.gck.gizycko.pl 18.02.2009
7 Gmina Miejska Giżycko Al. 1 maja 14; 11-500 Giżycko www.gizycko.pl 14.05.2014
8 Gmina Wydminy Gmina Wydminy www.ug-wydminy.pl 20.06.2016
9 GRAJAN Sp. z o.o. ul. Szkolna 3; 11-600 Ogonki www.grajan.pl 19.11.2014
10 Hotel Cesarski ul. Plac Grunwaldzki 8; 11-500 Giżycko www.anitatour.pl 18.02.2009
11 Hotel Europa Al. Wojska Polskiego 37; 11-500 Giżyko www.hoteleuropa-giżycko.pl 18.02.2009
12 Hotel Mazury ul. Aleja Wojska Polskiego 56; 11-500 Giżycko www.hotelmazury.pl 25.02.2014
13 Hotel St. Bruno ul. Świętego Brunona 1, 11-500 Giżycko www.hotelstbruno.pl 23.04.2014
14 Hotel Tajty ul. Przemysłowa 17; 11-500 Wilkasy www.hoteltajty.pl 24.02.2014
15 Karczma Upałty ul. 3 Maja 11/5; 11-500 Giżycko www.karczma-upalty.com 09.03.2010
16 KILWIT Witosław Wyrobek ul. Daszyńskiego 11b/17; 11-500 Giżycko 24.02.2014
17 Mazurskie Centrum Kongresowo- Wypoczynkowe Zamek – Ryn Sp. z o. o. ul. Pl. Wolności 2; 11-520 Ryn  www.zamekryn.pl 18.02.2009
18 Ośrodek Mazurski Okrągłe Okrągłe 10; 11-510 Wydminy www.skimazury.pl 23.02.2014
19 Ośrodek Wypoczynkowy Gwarek Centrum Aktywnego Wypoczynku Piękna Góra 7; 11-500 Giżycko www.gwarek-mazury.pl 28.02.2014
20 Przedsiębiorstwo Społeczne SPÓŁDZIELNIA SOCJALNA LEPIEJ Konopki Nowe 10; 11-513 Miłki www.pssslepiej.pl 29.10,2015
21 Resort Niegocin ul. Niegocińska 7; 11-500 Giżycko www.resortniegocin.pl 19.11.2014
22 Stanica Wodna STRANDA Pierkunowo 36; 11-500 Giżycko www.stranda.pl 18.02.2009
23 Stowarzyszenie Rozwoju Regionalnego Puszcza Borecka Jeziorowskie 18A; 11-612 Kruklanki www.kruklanki.pl 21.03.2016
24 Szkoła Główna Turystyki i Rekreacji w Warszawie ul. Stokłosy 3; 02-787 Warszawa www.vistula.edu.pl 11.03.2016
25 Usługi Turystyczne VIKTORIO Spytkowo 48; 11-500 Giżycko www.muzeumindian.pl 10.03.2015
26 Żegluga Mazurska Al. Wojska Polskiego 8; 11-500 Giżycko www.zeglugamazurska.com.pl 10.07.2015

 

Dodaj komentarz