top of page

GOLAS w Giżycku!

Zapraszamy na trzecią edycję Giżyckiej Otwartej Letniej Akademii Sztuki – czyli na Festiwal GOLAS w pierwszą sobotę wakacji – 22.06.2024 r.!


GOLAS to możliwość wzięcia udziału w bezpłatnych warsztatach prowadzonych przez profesjonalne rzemieślniczki i artystki. Dla lokalnych twórców i twórczyń to możliwość dzielenia się wiedzą i wyjścia ze swoich pracowni; dla odwiedzających – spędzenia twórczo czasu i poznania ludzi o podobnych zainteresowaniach. W porannym bloku odbędą się warsztaty tkackie, snycerskie, malarskie, rysunkowe, rzeźbiarskie oraz graficzne. Po południu będziemy wspólnie tkać dywan, szkicować w plenerze, sitodrukować oraz malować, rzeźbić, działać z szablonem graficznym, haftować w drewnie i tworzyć monotypie z natury. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, jednak na poranne warsztaty obowiązują zapisy, które ruszą 1.06 o godz. 19:00! Popołudniowe działania są otwarte dla wszystkich, bez ograniczeń wiekowych i zapisów – zapraszamy!


Program i dodatkowe informacje dostępne są na stronie www.golasfestiwal.pl.

Festiwal GOLAS, 22.06.2024 od 9.00 do 18.00. Giżycko, ul. Przyszłość 1, ogród pracowni ceramicznej Maszkarada.fot. Agata Warkowska

Comments


bottom of page