top of page

Letnie Zwiedzanie Giżycka z Przewodnikiem: Odkryj Historię i Piękno Mazur

Giżycko, położone w sercu Mazur, to miejsce o bogatej historii i wyjątkowych atrakcjach turystycznych. W lipcu i sierpniu zapraszamy wszystkich miłośników historii, architektury i przyrody do wzięcia udziału w naszym specjalnym programie Letniego Zwiedzania Giżycka z Przewodnikiem. To doskonała okazja, aby poznać sekrety tego malowniczego miasta pod okiem licencjonowanych przewodników.


Harmonogram Zwiedzania

Nasze wycieczki odbywają się dwa razy w tygodniu – we wtorki i czwartki. Każdy dzień podzielony jest na dwie części, aby każdy mógł wybrać dogodny dla siebie termin.

  • Wtorki:

  • 11:00 - 13:30: Zwiedzanie miasta Giżycka

  • 16:00 - 18:30: Zwiedzanie Twierdzy Boyen

  • Czwartki:

  • 11:00 - 13:30: Zwiedzanie Twierdzy Boyen

  • 16:00 - 18:30: Zwiedzanie miasta Giżycka

Punkt zbiórki dla wszystkich wycieczek znajduje się przy moście obrotowym od strony Zamku. Startujemy już 2 lipca, więc nie przegap tej wyjątkowej okazji!


Bezpłatne Zwiedzanie Miasta

Mamy fantastyczną wiadomość! Zwiedzanie Miasta Giżycko z przewodnikiem jest całkowicie bezpłatne. To nasza forma podziękowania dla wszystkich, którzy pragną zgłębiać historię naszego miasta i regionu. Spacerując po Giżycku, odkryjesz jego najważniejsze zabytki, urokliwe uliczki i fascynujące opowieści, które kryją się za każdym rogiem.


Specjalne Zniżki na Atrakcje

Uczestnicy naszych wycieczek mogą liczyć na dodatkowe korzyści. Przygotowaliśmy specjalne zniżki na wejścia do niektórych z najbardziej interesujących miejsc w Giżycku:

  • Wieża Ciśnień w Giżycku - bilet w cenie 10 zł od osoby. To unikalna okazja, aby podziwiać panoramę miasta i okolicznych jezior z wyjątkowego punktu widokowego.

  • Galeria Sztuki Schron Giżycko - bilet w cenie 5 zł od osoby. To miejsce, gdzie sztuka spotyka się z historią, oferując niezapomniane wrażenia dla wszystkich odwiedzających.


Zniżki na Zwiedzanie Twierdzy Boyen

Twierdza Boyen to jeden z najważniejszych zabytków Giżycka, stanowiący kluczowy element naszej historii. Dla uczestników naszych wycieczek przygotowaliśmy bilety z atrakcyjną zniżką, aby każdy mógł poznać jej fascynujące zakamarki i dowiedzieć się więcej o jej znaczeniu strategicznym na przestrzeni wieków.


Przygotuj się na Kapryśną Letnią Pogodę

Choć lato na Mazurach potrafi być piękne i słoneczne, pogoda bywa kapryśna. Dlatego zalecamy, aby uczestnicy naszych wycieczek byli przygotowani na ewentualne deszcze. Parasol, płaszcz przeciwdeszczowy lub inne akcesoria ochronne mogą okazać się niezbędne podczas zwiedzania.


Do Zobaczenia w Giżycku!

Zapraszamy wszystkich do udziału w Letnim Zwiedzaniu Giżycka z Przewodnikiem. To wyjątkowa okazja, aby poznać historię i kulturę tego pięknego miasta w sercu Mazur. Czekamy na Was z niecierpliwością i jesteśmy pewni, że każda z naszych wycieczek dostarczy niezapomnianych wrażeń.

Kommentare


bottom of page