top of page

Specjalna oferta noclegowa dla uczestników XI Rajdu Rowerowego "Mazurskie Fortyfikacje" w Resort NiegocinJuż niedługo, od 3 do 5 maja 2024 roku, entuzjaści rowerowych wypraw z całej Polski zjadą do malowniczej okolicy Mazurskich Fortyfikacji, by wziąć udział w XI Rajdzie Rowerowym. Aby uczestnicy mogli jeszcze bardziej skoncentrować się na przyjemności związanej z tym wydarzeniem, Resort Niegocin przygotował specjalną ofertę noclegową ze śniadaniem, w atrakcyjnej cenie już od 135 złotych za osobę!


Jednak warto się spieszyć! Liczba miejsc jest ograniczona, więc wszystkich zainteresowanych uczestnictwem w tej wyjątkowej ofercie zachęcamy do szybkiego kontaktu z Resortem Niegocin.


Aby zarezerwować nocleg oraz uzyskać więcej informacji na temat tej oferty, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 668 031 192 lub mailowy pod adresem recepcja@resortniegocin.pl.


Nie przegap okazji na niezapomniany wypoczynek podczas XI Rajdu Rowerowego "Mazurskie Fortyfikacje"! Czekamy na Ciebie z otwartymi ramionami!


Comments


bottom of page