top of page

Letnie Zwiedzanie Giżycka z Przewodnikiem: Zwiedzanie Miasta

W lipcu i sierpniu zapraszamy do udziału w Letnim Zwiedzaniu Giżycka z przewodnikiem! Organizowane przez Lokalną Organizację Turystyczną "Mazury" wycieczki, prowadzone przez licencjonowanych przewodników, oferują niezapomniane wrażenia i głębokie zanurzenie w historii tego malowniczego miasta. Już od 2 lipca, w każdy wtorek i czwartek, będziecie mieli okazję poznać najważniejsze miejsca i zabytki Giżycka, w tym Twierdzę Boyen.


Harmonogram Zwiedzania:

Wtorki:

  • 11:00 - 13:30: Zwiedzanie miasta

  • 16:00 - 18:30: Zwiedzanie Twierdzy Boyen

Czwartki:

  • 11:00 - 13:30: Zwiedzanie Twierdzy Boyen

  • 16:00 - 18:30: Zwiedzanie miasta

Punkt zbiórki: Przy moście obrotowym od strony Zamku.


Bezpłatne Zwiedzanie Miasta

Cieszymy się, że możemy ogłosić, iż zwiedzanie Miasta Giżycko z przewodnikiem jest całkowicie bezpłatne! To doskonała okazja, aby poznać bogatą historię Giżycka i jego najważniejsze zabytki bez dodatkowych kosztów.


Atrakcyjne Zniżki na Inne Atrakcje

W ramach Letniego Zwiedzania Giżycka z Przewodnikiem przygotowaliśmy również specjalne zniżki na inne atrakcje:

  • Wieża Ciśnień w Giżycku: Wejście w atrakcyjnej cenie 10 zł od osoby. Wieża Ciśnień oferuje niesamowite widoki na panoramę miasta i jeziora Niegocin.

  • Galeria Sztuki Schron Giżycko: Wejście w atrakcyjnej cenie 5 zł od osoby. Galeria Sztuki Schron prezentuje różnorodne wystawy sztuki współczesnej, a także ciekawe wydarzenia kulturalne.

Te specjalne zniżki są dostępne wyłącznie dla uczestników zwiedzania Miasta Giżycko w ramach Letniego Zwiedzania Giżycka z Przewodnikiem.


Czekamy na Was w Giżycku!

Nie przegapcie okazji, by w pełni doświadczyć uroku Giżycka i jego zabytków. Czekajcie na kolejne informacje odnośnie zwiedzania w kierunku Twierdzy Boyen i innych atrakcji. Do zobaczenia w Giżycku!
Comentários


bottom of page